خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک روانشناس

ناهید قادری آذرخوارانی

معرفی:

ناهید قادری آذرخوارانی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک روانشناس در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب ناهید قادری آذرخوارانی در تهران، بزرگراه رسالت شرق، مجیدیه جنوبی، خیابان اثنی عشری (16 متری دوم) نبش کوچه ششم، پلاک 96 واحد چهارم واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد ناهید قادری آذرخوارانی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک روانشناس است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک روانشناس است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02188420004

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت ناهید قادری آذرخوارانی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک روانشناس، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. ناهید قادری آذرخوارانی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک روانشناس و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، بزرگراه رسالت شرق، مجیدیه جنوبی، خیابان اثنی عشری (16 متری دوم) نبش کوچه ششم، پلاک 96 واحد چهارم