خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

متخصص تغذیه

مصطفی بادلی

معرفی:

مصطفی بادلی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه متخصص تغذیه در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب مصطفی بادلی در تهران، اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، خیابان اقبالپور، نبش کوهسار دوم شرقی، پلاک 20، طبقه سوم، واحد سوم واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مصطفی بادلی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته متخصص تغذیه است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه متخصص تغذیه است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02144880672

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت مصطفی بادلی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه متخصص تغذیه، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. مصطفی بادلی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه متخصص تغذیه و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، خیابان اقبالپور، نبش کوهسار دوم شرقی، پلاک 20، طبقه سوم، واحد سوم