خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک روانشناس

مریم سادات صادقی مالواجردی

معرفی:

خانم دکتر مریم سادات صادقی مالواجردی با سابقه کار در بیمارستان روانپزشکی و کسب درجه روانشناس برتر و همینطور زوج درمانگر در کلینیک آرام و روان نوین، مترجم کتاب cbt برای درمانگران مسلمان و سابقه کار با مراجعین دشوار و طرحواره درمانگر در زمینه اختلالات و زوج درمانییکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک روانشناس در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب مریم سادات صادقی مالواجردی در تهران، خیابان شریعتی، جنب مترو شریعتی، ابتدای خیابان مینا، ساختمان پزشکان سپهر طبقه2 واحد4 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مریم سادات صادقی مالواجردی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک روانشناس است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک روانشناس است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

09938084247

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت مریم سادات صادقی مالواجردی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک روانشناس، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. مریم سادات صادقی مالواجردی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک روانشناس و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، جنب مترو شریعتی، ابتدای خیابان مینا، ساختمان پزشکان سپهر طبقه2 واحد4