خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک زنان

دکتر هما اصغری فرد

معرفی:

دکتر هما اصغری فرد یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک زنان در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر هما اصغری فرد در تهران، خیابان کارگر شمالی ، تقاطع جلال آل احمد، ابتدای خیابان شهید گمنام، ساختمان مهرگان ، طبقه همکف واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر هما اصغری فرد، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک زنان است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک زنان است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02186095217

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر هما اصغری فرد در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک زنان، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر هما اصغری فرد با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک زنان و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی ، تقاطع جلال آل احمد، ابتدای خیابان شهید گمنام، ساختمان مهرگان ، طبقه همکف