خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

چشم پزشکی

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب

معرفی:

دکتر مژگان نوروزی توتون ساب یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24، مرکز جراحی نوین دیدگان واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر مژگان نوروزی توتون ساب، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته چشم پزشکی است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه چشم پزشکی است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

09194567022

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر مژگان نوروزی توتون ساب در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه چشم پزشکی، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر مژگان نوروزی توتون ساب با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه چشم پزشکی و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24، مرکز جراحی نوین دیدگان