خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک زنان

دکتر مژگان دادگر

معرفی:

دکتر مژگان دادگر یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک زنان در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر مژگان دادگر در تهران، اقدسیه، بعد از چهارراه آجودانیه، خیابان سباری، روبروی خیابان سپند، نبش خیابان نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر مژگان دادگر، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک زنان است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک زنان است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02126140437

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر مژگان دادگر در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک زنان، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر مژگان دادگر با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک زنان و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، اقدسیه، بعد از چهارراه آجودانیه، خیابان سباری، روبروی خیابان سپند، نبش خیابان نیلوفر، ساختمان پزشکان صاحبقرانیه