خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

متخصص گوارش

دکتر مقداد صداقت

معرفی:

دکتر مقداد صداقت یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه متخصص گوارش در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر مقداد صداقت در تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، پلاک 5، ساختمان پزشکان جهان مهر، طبقه اول واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر مقداد صداقت، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته متخصص گوارش است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه متخصص گوارش است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

09044771361 - 22555131

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر مقداد صداقت در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه متخصص گوارش، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر مقداد صداقت با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه متخصص گوارش و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، جنب بیمارستان ایران مهر، کوچه میری، پلاک 5، ساختمان پزشکان جهان مهر، طبقه اول