خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

طب سنتی

دکتر محمدعلی مسعودی

معرفی:

دکتر محمدعلی مسعودی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه طب سنتی در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر محمدعلی مسعودی در تهران،گیشا، نبش خیابان یازدهم سبحانی پلاک ۱۸۰،طبقه اول واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر محمدعلی مسعودی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته طب سنتی است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه طب سنتی است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

021-88242020

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر محمدعلی مسعودی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه طب سنتی، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر محمدعلی مسعودی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه طب سنتی و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران،گیشا، نبش خیابان یازدهم سبحانی پلاک ۱۸۰،طبقه اول