خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

دندانپزشک

دکتر محمدرضا سامع

معرفی:

دکتر محمدرضا سامع یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه دندانپزشک در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر محمدرضا سامع در تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزاد، بعد از چهارراه دریا، نرسیده به ارغوان، نبش بهاران سوم، ساختمان پزشکان ارغوان، طبقه 1 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر محمدرضا سامع، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته دندانپزشک است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه دندانپزشک است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02188697702

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر محمدرضا سامع در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه دندانپزشک، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر محمدرضا سامع با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشک و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزاد، بعد از چهارراه دریا، نرسیده به ارغوان، نبش بهاران سوم، ساختمان پزشکان ارغوان، طبقه 1