خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

دندانپزشک

دکتر عادله رئیسی فرد

معرفی:

دکتر عادله رئیسی فرد یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه دندانپزشک در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر عادله رئیسی فرد در تهران، تهرانپارس، نرسیده به فکه اول، خیابان شهید حسینی، بین خیابان 107 و 109، پلاک 200، ساختمان پزشکان نگین بهار، طبقه 2 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر عادله رئیسی فرد، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته دندانپزشک است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه دندانپزشک است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02177930769

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر عادله رئیسی فرد در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه دندانپزشک، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر عادله رئیسی فرد با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشک و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، تهرانپارس، نرسیده به فکه اول، خیابان شهید حسینی، بین خیابان 107 و 109، پلاک 200، ساختمان پزشکان نگین بهار، طبقه 2