خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک زنان

دکتر صفورا فرخی پور

معرفی:

دکتر صفورا فرخی پور یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک زنان در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر صفورا فرخی پور در تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی مترو شریعتی، کوچه شورای، ساختمان پزشکان سینا، طبقه1، واحد3 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر صفورا فرخی پور، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک زنان است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک زنان است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02122859102

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر صفورا فرخی پور در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک زنان، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر صفورا فرخی پور با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک زنان و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، روبه روی مترو شریعتی، کوچه شورای، ساختمان پزشکان سینا، طبقه1، واحد3