خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

دندانپزشک

دکتر سید وحید سیاحی

معرفی:

دکتر سید وحید سیاحی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه دندانپزشک در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر سید وحید سیاحی در تهران، تهرانپارس، خیابان استخر، بعد از چراغ قرمز، کوچه صفاهی فراهانی یا 244 شرقی، پلاک 92، طبقه 3 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر سید وحید سیاحی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته دندانپزشک است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه دندانپزشک است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02177785038

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر سید وحید سیاحی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه دندانپزشک، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر سید وحید سیاحی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشک و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، تهرانپارس، خیابان استخر، بعد از چراغ قرمز، کوچه صفاهی فراهانی یا 244 شرقی، پلاک 92، طبقه 3