خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک زنان

دکتر سعیده برزین تند

معرفی:

دکتر سعیده برزین تند یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک زنان در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر سعیده برزین تند در تهران، مهرآباد جنوبی، 45متری زرند، خیابان بیگلو، کوچه کیپور، پلاک49، ظبقه همکف آزمایشگاه دکتر عبدی واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر سعیده برزین تند، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک زنان است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک زنان است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02166629502

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر سعیده برزین تند در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک زنان، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر سعیده برزین تند با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک زنان و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، 45متری زرند، خیابان بیگلو، کوچه کیپور، پلاک49، ظبقه همکف آزمایشگاه دکتر عبدی