خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

متخصص تغذیه

دکتر ریحانه درویش دماوندی

معرفی:

دکتر ریحانه درویش دماوندی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه متخصص تغذیه در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر ریحانه درویش دماوندی در تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه شهیدرمضانی، پلاک 26، طبقه 1، واحد 1 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر ریحانه درویش دماوندی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته متخصص تغذیه است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه متخصص تغذیه است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02144482159

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر ریحانه درویش دماوندی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه متخصص تغذیه، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر ریحانه درویش دماوندی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه متخصص تغذیه و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، کوچه شهیدرمضانی، پلاک 26، طبقه 1، واحد 1