خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

چشم پزشکی

دکتر جمال الدین نجفیان

معرفی:

دکتر جمال الدین نجفیان یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر جمال الدین نجفیان در تهران، خیابان قزوین، خیابان قلعه مرغی، 20 متری ابوذر، روبرو بانک سپه، جنب عینک سازی لبخند، پلاک 375 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر جمال الدین نجفیان، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته چشم پزشکی است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه چشم پزشکی است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02155710287

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر جمال الدین نجفیان در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه چشم پزشکی، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر جمال الدین نجفیان با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه چشم پزشکی و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، خیابان قزوین، خیابان قلعه مرغی، 20 متری ابوذر، روبرو بانک سپه، جنب عینک سازی لبخند، پلاک 375