خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

دندانپزشک

دکتر الهام منادی

معرفی:

دکتر الهام منادی یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه دندانپزشک در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر الهام منادی در تهران، مهرآباد جنوبی، تقاطع خیابان شمشیری و دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، طبقه همکف، مرکز دندانپزشکی دکتر منادی واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر الهام منادی، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته دندانپزشک است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه دندانپزشک است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02166607415

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر الهام منادی در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه دندانپزشک، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر الهام منادی با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشک و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، مهرآباد جنوبی، تقاطع خیابان شمشیری و دانشگاه هوایی شمالی، ساختمان افرا، طبقه همکف، مرکز دندانپزشکی دکتر منادی