خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک زنان

دکتر آزیتا ناصری

معرفی:

دکتر آزیتا ناصری یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک زنان در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر آزیتا ناصری در تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بین ستاری و حسن آباد( روبروی پارک زنبق) ، ساختمان افرا، طبقه پنجم، واحد ۵۰۷ واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر آزیتا ناصری، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک زنان است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک زنان است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02144974290

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر آزیتا ناصری در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک زنان، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر آزیتا ناصری با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک زنان و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، بلوار آیت اله کاشانی، بین ستاری و حسن آباد( روبروی پارک زنبق) ، ساختمان افرا، طبقه پنجم، واحد ۵۰۷