خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

پزشک روانشناس

دکتر آزاده مرادزاده

معرفی:

دکتر آزاده مرادزاده یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه پزشک روانشناس در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر آزاده مرادزاده در میدان صادقیه، بین فلکه اول و دوم، روبروی بانک آینده، پلاک759 دفتر مشاوره دکتر آزاده مرادزاده واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر آزاده مرادزاده، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته پزشک روانشناس است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه پزشک روانشناس است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

021-44267870

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر آزاده مرادزاده در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه پزشک روانشناس، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر آزاده مرادزاده با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه پزشک روانشناس و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

میدان صادقیه، بین فلکه اول و دوم، روبروی بانک آینده، پلاک759 دفتر مشاوره دکتر آزاده مرادزاده