خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون

دندانپزشک

دکتر آرین دخت آزادمنش

معرفی:

دکتر آرین دخت آزادمنش یکی از ماهرترین و با تجربه ترین پزشکان هستند که در زمینه دندانپزشک در شهر تهران فعالیت دارند. ایشان دارای تخصص و مهارت برجسته‌ای در این حوزه است که باعث شده بیمارانشان بسیار از درمان نزد این پزشک راضی باشند.
مطب دکتر آرین دخت آزادمنش در تهران، جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ، چهار باغ شرقی، 16 متری، دوم شمالی، پلاک 7، واحد 3 واقع شده است
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد دکتر آرین دخت آزادمنش، تسلط کامل بر دانش پزشکی در رشته دندانپزشک است. او با مطالعه عمیق و تحقیقات پیوسته خود، به دنبال به‌روزرسانی دائمی دانش خود در زمینه دندانپزشک است. و دقیقاَ همین تعهد به بهبود مداواها و ارتقاء سلامت جامعه ایشان را به یک متخصص برجسته تبدیل کرده است.

تلفن تماس:

02144474097

Email:

در شهر تهران

چرا ما؟

همچنین مهارت دکتر آرین دخت آزادمنش در ارتباط با بیماران، اعتماد آنها را جلب کرده و موجب موفقیت درمانی بیشتری شده است. ایشان به عنوان یک مشاور فعال و اطلاع‌رسان در زمینه دندانپزشک، به بیماران خود نه تنها در فرآیند درمان کمک می‌کند بلکه آنها را به سوی سبک زندگی سالم و پیشگیری از بیماری‌ها هدایت می‌کند. دکتر آرین دخت آزادمنش با تفکر اخلاق مدارانه و تعهد قابل توجه به حرفه پزشکی خود مشغول به فعالیت در حوزه دندانپزشک و بهبود سلامت جامعه است. این ویژگی‌ها، ایشان را به یک پزشک محترم و متخصص جامعه تبدیل کرده‌اند.ایشان به عنوان یک پزشک با اخلاق حرفه‌ای و متعهد به بهبود سلامت بیماران شناخته می‌شود.

آدرس:

تهران، جنت آباد جنوبی، میدان چهارباغ، چهار باغ شرقی، 16 متری، دوم شمالی، پلاک 7، واحد 3