خدمات درمانی در منزل

مبین ایکون
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
زالو درمانی
طبیب سنتی
عطاری
حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد
حجامت برای غلظت خون

فواید حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد

حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد می تواند برای درمان غلظت خون به شدت مفید و موثر باشد. غلظت خون عارضه ای است که به دلیل عدم توازن در تولید نوع خاصی از سلول های خونی به وجود می آید. بیماری غلظت خون در اثر عوامل مختلفی مانند تغذیه نادرست، سبک زندگی ناصحیح، اختلالات هورمونی یا بیماری ایجاد می شود. طب سنتی برای درمان غلظت خون شیوه های بسیاری را توصیه می کند.

اما باید به این موضوع توجه داشت که حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد به هیچ عنوان با اهدای خون قابل قیاس نیست، و هیچگاه نمی توان اهدای خون را به میزان حجامت برای غلظت خون برای پیشگیری و درمان بیماری ها خصوصا برای غلظت خون.

در تفاوت اهدای خون با خون حجامت همین بس که حتی حیوانات نیز از خون حجامت و بوی تعفن آن گریزانند اما از خون اهداشده برای خوردن استقبال هم می‌کنند‌.

جالب است بدانید که پیغمبر اکرم(ص)، حضرت علی(ع) و امام صادق(ع) این موضوع را متذکر شده‌اند که “سم از هر کجا، وارد بدن شود، از محل حجامت خارج می‌شود” یا “از موضع حجامت، چیزی جز سم دفع نمی‌شود”.

و همچنین طبق تحقیقات‌، میزان کلسترول خون حجامت، 9 تا 11 برابر بیشتر از خون وریدی است بنابراین برای کاهش میزان کلسترول خون، انجام حجامت بسیار مفیدتر است همچنین سم موجود در خون حجامت 23 برابر سم خون وریدی است.

بیماری غلظت خون، مانند برخی بیماری های دیگر به طور کامل قابل درمان نیست اما می توان با استفاده از روش هایی روند آن را کنترل کرد. برخی افراد از درمان های دارویی برای درمان غلظت خون بالا استفاده می کنند. اما برخی دیگر نیز درمان غلظت خون با طب سنتی را ترجیح می دهند.

شما می توانید به راحتی با چند داروی سنتی طبیعی و داروهای گیاهی بیماری غلظت خون تان را کنترل نمایید.

از جمله مهم ترین مواردی که برای درمان غلظت خون پیشنهاد می شود روش حجامت برای غلظت خون می باشد.

حجامت همیشه در ادوار تاریخ و بنا به نظر بسیاری از اهالی علم توصیه شده است. در حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد ، خون کثیف و آلوده از بدن خارج می شود. گذشته از این که حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد سبب کاهش غلظت خون می شود؛ برای سلامتی نیز بسیار مفید بوده و افرادی که دچار برخی بیماری های دیگر نیز هستند، معمولا با این توصیه پزشکان مواجه می شوند که برای درمان بیماری شان از این روش استفاده کنند.

نکته مهم حجامت برای غلظت خون در افراد با غلظت خون بالا

حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد برای افراد تنومند و دارای خون غلیظ کمتر فایده دارد اگر قبل از حجامت بدن خود را با خوراکی های مفید اماده حجامت نکرده باشند، چرا که از این طریق نمی توان به سهولت خون غلیظ و مواد زایدرا از بدن آنان خارج کرد و تنها این روش سبب خروج خون رقیق فرد می شود که بر این اساس احتمال غلیظ تر و کم حجم شدن خون زیادتر خواهد شد.

مگر آن که فرد با خون غلیظ در ایام قبل از حجامت با مصرف غذاهای بسیار سبک مانند سوپ، میوه، کاهو و برخی نوشیدنی ها براساس مزاج خود، بدن را آماده حجامت نموده و چند ساعت قبل حجامت حمام بروند تا خون غلیظ کمی رقت پیدا کرده و به سطح بدن نزدیک شود.

 

آیا حجامت برای غلظت خون مفید است؟

همانطور که گفته شد حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد بسیار مفید می باشد و در واقع طبق حدیث پیامبر اسلام (ص) که می فرمایند:

(بیماری سه دسته است:

مره (صفرا و سودای ناپاک و اضافه)

خون

بلغم (رطوبت زیادی بدن که علت اصلی بسیاری از بیماری ها است)

و سپس می فرمایند که علاج این بیماری ها هم سه چیز است

علاج مره مسهل است

علاج بلغم حمام

و علاج بیماری خون حجامت است)

و همینطور امام رضا (ع) به نقل از پیامبر(ص) می فرمایند:  اگر در چیزی شفا وجود داشته باشد ان در تیغ حجام و شربت عسل است.

حجامت انواع زیادی دارد اما بهترین حجامت برای غلظت خون دو نوع است

  1. حجامت عام که به طور عمومی از تمام بدن سم زدایی میکند و تصفیه کننده خون تمام بدن است
  2. حجامت کبد که به صورت مستقیم بر روی کبد تاثیر می گذارد

که با تشخیص متخصص برای بهبودی اثر حجامت برای غلظت خون روی فرد انجام می گیرد

 

 

انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد به چه صورت است؟

حجامت به طور کلی به دو دسته تقسیم میشود حجامت تر یا مرطوب و حجامت خشک. حجامت خشک با توجه به اینکه در آن خون گیری انجام نمی شود به این اسم نام گذاری شده که در اصل به آن بادکش درمانی هم می گویند.

اما روش مرطوب حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد در واقع همان حجامتی است که اکثر ما میشناسیم و در آن با تیغ زدن ناحیه مخصوص حجامت خون فاسد را از محل مورد نظر خارج می گردد. یعنی بعد از خدمات بادکش خون گیری هم صورت می گیرد.

نکته دیگری که در انجام حجامت در خانه باید در نظر گرفت این است که انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد خود به دو صورت سرد و گرم انجام می شود.

حجامت گرم به وسیله لیوان های مخصوص حجامات و اتش بادکش را انجام می دهند اما حجامت سرد به وسیله دستگاه های ساکشن برقی یا دستی صورت میگیرد.

 

مراحل انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد

مراحل انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد با توجه به این که به چه روشی انجام می شود متفاوت خواهد بود. مثلاً در هنگام انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد  با حجامت عام یا بین دو کتف ماساژ بیشتری باید انجام داد و همینطور بادکش کردن در منطقه کمر بیشتر انجام می شود اما در حجامت برای غلظت خون از طریق حجامت کبد عملیات بادکش نقطه ای است و ماساژ هم وجود ندارد البته که خود فعالیت بادکش کردن در حجامت هم همانطور که اشاره کردیم به دو نوع سرد و گرم انجام می شود.

باد کش گرم به عملیات بادکش از طریق آتش و لیوان های مخصوص حجامت انجام می گیرد و بادکش سرد به دستگاه هایی اطلاق می شود که به وسیله مکش با نیروی مکانیکی روی بدن فرد حجامت شونده انجام می گیرد.

در بعضی از مواقع مراحل انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد با کمک ساکشن های دستی یا برقی انجام می گردد که همانطور که در قبل هم اشاره کردیم به ان حجامت سرد می گویند.

در نهایت باید گفت انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد  یا خدمات بادکش در خانه به نوع روش مورد تشخیص متخصص بستگی خواهد داشت.

 

حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد و بادکش توسط متخصص خانم

با توجه به این که یکی از مهمترین درمان‌های جایگزین و سنتی که برای مشکلات زنانه خیلی تاثیر دارد؛ حجامت است.

البته چون برای حجامت کردن باید بدون پوشش در جلسه درمانی حاضر شد؛ بسیاری از خانم‌ها دوست ندارند؛ این درمان را در کلینیک یا توسط حجام آقا انجام دهند. برای رفع این مشکل، می‌توان درمان حجامت در منزل توسط خانم، پیش گرفت. به این ترتیب که یک بانوی متخصص حجامت، به خانه خانم می‌آید؛ در شرایطی مناسب و با آرامش، حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد  را انجام می‌دهد و در خاتمه توصیه‌های لازم برای درمان جای حجامت را به خانم متقاضی ارائه می‌دهد.

انجام حجامت برای خانم‌ها توسط مردان، سبب احساس شرم می‌شود. خانم‌هایی که حجامت را در منزل خودشان، توسط متخصص حجامت زن، انجام می‌دهند؛ دچار این واهمه و احساس عذاب نمی‌شوند.

 

 

مزایای انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد در منزل نسبت به درمانگاه

حجامت یک درمان تخصصی است که باید در درمانگاه انجام شود؛ با این‌حال برای برخی افراد امکان دارد، مشکلات متعددی در درمانگاه ایجاد ‌شود؛ از جمله:

ابتلا به عفونت

احساس نامناسب به دلیل زدودن لباس‌ها

دور بودن مطب از خانه

احساس ضعف و افتادگی فشار بعد از اتمام حجامت

به همین دلیل گروه خدمات درمانی مبین خدمت حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد در منزل را برای مردم عزیز تهران راه اندازی کرده.

گروه خدمات درمانی مبین سعی دارد تا تمام نقاط مختلف تهران را برای خدمات رسانی درمانی و سلامتی پوشش دهد و در این مهم توانسته به یاری خدا توفیق داشته باشد. شما می توانید برای اطلاع از نواحی خدمت رسانی گروه خدمات درمانی مبین به اینجا مراجعه کنید ویا مستقیم با کارشناسان ما از طریق واتساپ یا تماس مستقیم تلفنی ارتباط برقرار فرمایید.

 

حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد در منزل

حجامت در منزل ریشه سنتی و چند هزار ساله چینی و خاورمیانه ‌ای دارد که برای بیماری های متنوعی مورد استفاده قرار می گرفت.

در حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد در خانه فنجان‌ های بر روی ناحیه مربوط به حجامت قرار داده می‌ شود تا با مکشی که ایجاد می کنند موجب افزایش گردش خون گردند. به این کار حجامت در خانه به روش خشک یا همان بادکش درمانی می گویند.

این عمل میتواند متابولیسم یا همان سوخت و ساز ناحیه مد نظر را بالا ببرد و از طریق خون رسانی و اکسیژن رسانی بیشتر نتایج بسیار عالی برای حجامت کننده داشته باشد.

همچنین باید به این نکته توجه کرد که اگر درمان فقط به وسیله بادکش درمانی صورت گیرد یا همان حجامت خشک در خانه انجام شود این امکان وجود دارد که کبودی هایی به روی پوست بعد از حجامت نمایان شود.

اما در حجامت برای غلظت خون تر یا مرطوب بعد از عمل بادکش با ایجاد جراحات خیلی سطحی خون فاسد را از بدن بیرون میکشند.

البته گفتنی است که در طب اسلامی و همینطور طب سنتی حجامت خشک و تر تفاوتشان فقط در ایجاد جراحت و خونگیری نیست بلکه در عمل بادکش اندازی هم با هم تفاوت های فنی دارند

 

قیمت حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد

تاثیر حجامت بر سلامتی همانطور که قبل تر به ان پرداخته شد کاملا ثابت شده و نیازی به باز گویی مجدد نمی باشد.

همینطور توجه ویژه ای که پیامبر اسلام و امامان شیعه به فواید فراوان حجامت دارند هم کاملا مشهود است.

اما بد نیست که نظر پزشکان نوین را هم در مورد حجامت در خانه را بدانیم. بر اساس یافته‌های جدید علمی نیز، اثرات درمانی و پیشگیرانه حجامت به اثبات رسیده است به عنوان نمونه، یوهان آبل (JOHANN ABELE) پزشک و محقق آلمانی در کتاب خود با عنوان “حجامت شیوه درمان آزمون‌شده” که در سال 1997 چاپ شده، در مورد حجامت می‌گوید:

“اعتقاد راسخ دارم که نه‌تنها امروز بلکه برای همیشه،‌ امر حجامت را در درمان بیماری‌ها نباید نادیده گرفت؛ حجامت پدیده‌ای است که در خود تنظیمی کردن عملکرد بدن انسان دخالت دارد، امری که هرگز با روش‌های دیگر نمی‌توان آن را جایگزین کرد. مطالعات ما نشان می‌دهد که در آلمان می‌توان 75 درصد بیماری‌ها را با شیوه‌های درمان طبیعی از جمله حجامت درمان کرد”.

اگر برای شما این سوال به وجود امده که قیمت حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد چقدر است؟ بهتر است بدانید که قیمت حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد با توجه به نوع خدمات در منزل مشخص خواهد شد. پس بهتر است که ابتدا با متخصصین مربوط به انجام حجامت برای غلظت خون تخصصی دارآباد صحبت کنید تا با مشاوره رایگان متخصصین مجموعه بتوانید قیمت نهایی خدمات خود را به دست آورید.

گروه خدمات درمانی مبین اماده است تا علاوه بر خدمات انجام حجامت برای غلظت خون در منزل در اکثر نقاط تهران خدمات حجامت در خانه را ارائه دهد تا بتواند برای سلامتی جامعه خود خدمتی ارزش افرین ارائه کرده باشد.

برای هماهنگی و همچنین مشاوره رایگان میتوانید با شماره مرکزی گروه خدمات درمانی مبین تماس حاصل فرمایید.

دیگران خواندند